1. Strona główna
  2. Ogłoszenia
  3. Gmina

Częściowe wznowienie pracy Pływalni Powiatowej w Mońkach

Częściowe wznowienie pracy Pływalni

       Pływalnia Powiatowa w Mońkach informuje o wznowieniu działalności od dnia 4 maja w nieco ograniczonym zakresie, ponieważ dopuszczalne jest jedynie prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży w grupach zorganizowanych. Wznawiamy więc wszelkiego rodzaju zajęcia nauk pływania oraz w ramach projektu „Umiem Pływać”.

      Od 4 maja będzie również możliwość korzystania z masaży. Pływalnia będzie czynna w dniach poniedziałek - piątek w godzinach 9.00-20.00.

      O godz. 18.00 i 19.00 każdego dnia będzie możliwość dołączenia dzieci i młodzieży do    grupy zorganizowanej (koszt wejścia jak za wejście indywidualne). Nadal na terenie Pływalni obowiązują maseczki w przestrzeni od wejścia do przebieralni, dezynfekcja rąk i zachowanie odległości.

Od dnia 29 maja jest szansa na powrót do normalnego funkcjonowania Pływalni.

 

Promocja na Pływalni

 

           W dniach 4-12 maja na Pływalni można nabyć karnety z 20% rabatem na wszelkiego rodzaju usługi dostępne na Pływalni. Jest to „Promocja świąteczna”, która miała obowiązywać przed          Świętami Wielkanocnymi, ale  w związku zamknięciem Pływalni decyzją Zarządu Powiatu została przeniesiona na w/w termin.

Zapraszamy do zakupów karnetów w kasie Pływalni   w godz. 9.00-20.00 (poza weekendem).

 

Bogdan Sierba
Dyrektor Pływalni Powiatowej w Mońkach