• 5 sierpnia 2020
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Sport

Otwarte Mistrzostwa Goniądza w tenisie stołowym

Otwarte Mistrzostwa Goniądza w Tenisie Stołowym

    W miniony weekend na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Goniądzu, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Goniądza w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Goniądza. 

    W mistrzostwach udział wzięła rekordowa liczba zawodników i zawodniczek, łącznie 122 osoby we wszystkich kategoriach. W sobotę rozegrano mecze klas 1-4,5-8 szkół podstawowych oraz kategorię "Goniądzak", "Goniądzanka". Natomiast w niedzielę rozegrano mecze w kategoriach open, weteran, debel.             

    W zawodach uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z Augustowa, Bełdy, Białobrzeg, Białegostoku, Burdeniszek, Chodorówki, Czarnej Białostockiej, Gołdapi, Goniądza, Grajewa, Kolna, Korycina, Kuźnicy, Łap, Łomży, Moniek, Pisanicy, Słobódki, Sokółki, Suchowoli, Wasilkowa, Wysokiego Mazowieckiego, Żarnowa.

    W organizacji i sędziowaniu pomagali: Zyskowski Cezary, Kłubowicz Jarosław, Gorzoch Stanisław, Rembeliński Sławomir. Burmistrz Goniądza, Grzegorz Andrzej Dudkiewicz, najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wręczył pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

 

WYNIKI OTWARTYCH MISTRZOSTW GONIĄDZA W TENISIE STOŁOWYM
O PUCHAR BURMISTRZA GONIĄDZA  1-2 LUTY 2020 r.

Kategoria Kl. I-IV chłopcy

1.Dzikoński Dominik – Pisanica
2.Ryżewski Maciej – Chodorówka
3.Saulewicz Jan - Olecko

Kategoria Kl. I-IV dziewczęta

1.Krynicka Alicja – Pisanica
2.Gajewczyk Magdalena – Pisanica
3.Wićko Ewelina - Chodorówka

Kategoria Kl. V-VIII chłopcy

1.Marcinkiewicz Mateusz – Gołdap
2.Ziarko Maciej – Pisanica
3.Janiszewski Sebastian - Grajewo

Kategoria Kl. V-VIII dziewczęta

1.Jankowska Julia – Gołdap
2.Ryżewska Urszula – Chodorówka
3.Skarżyńska Maria - Pisanica

Kategoria "Goniądzanka"

1.Bachlińska Emilia – Goniądz
2.Przekop Dominika – Klewianka
3.Bojar Dominika - Goniądz MOW

Kategoria "Goniądzak"

1.Sokołoski Mateusz – Budne
2.Dembowski Krzysztof – Krzecze
3.Wysocki Karol - Goniądz

Kategoria Open Kobiety

1.Kropiewnicka Mariola - Wysokie Mazowieckie
2.Baranowska Beata - Sokółka
3.Jankowska Julia - Gołdap

Kategoria Open Men

1.Żołądkowski Jarosław-Białystok
2.Święcki Dominik – Gołdap
3.Skrzekut Roman-Białobrzegi

Kategoria Weteran 50+

1.Żołądkowski Jarosław-Białystok
2.Morzy Czesław – Białystok
3.Łukaszuk Mirosław - Wasilków

Kategoria Debel

1.Skrzekut Roman + Bronakowski Michał – Białobrzegi
2.Święcki Dominik + Marcinkiewicz Mateusz – Gołdap
3.Różycki Marek + Wesołowski Grzegorz - Gołdap

 

Galeria