1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Kultura

Dzień dziecka w Goniądzu

Dzień Dziecka – pełen słońca – i uśmiechu ;)


    A może w tym roku spróbować inaczej? Zamiast kupować kolejny gadżet, zafundować pociechom coś, co nie ma ceny: wspólny czas i bliskość? Niezależnie od wieku, dzieci najbardziej pragną poczucia przynależności do rodziny – bycia w niej ważnym i wyjątkowym. Jedyną walutą, za jaką można spełnić to pragnienie, jest czas. Może to on stanie się tegorocznym prezentem na Dzień Dziecka? Sposobów jest  mnóstwo.

    A może plaża w Goniądzu?

    W niedzielne popołudnie wiele rodzin z dziećmi wybrało się na plażę w Goniądzu!
A tam oprócz wspaniałej słonecznej pogody i ciepłej wody w rzece Biebrza, która została specjalnie ogrzana na tą okazję, przygotowana została również możliwość spędzenia czasu wolnego w gronie rodziny, z której skorzystało wiele rodzin a w szczególności dzieci.

    Humory dzieciom tym małym i dużym dopisywały, bo atrakcji nie brakowało. Słodycze, muzyka, gry i zabawy. Dzieci korzystały do woli z nadmuchiwanych zjeżdżalni, trampoliny dmuchanej, basenu z piłeczkami dmuchanymi oraz próbowały sił w rzucaniu do celu.
Dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród najmłodszych cieszyło się malowanie twarzy. Dzieci ochoczo dopingowały również strażaków ochotników, którzy rywalizowali
w zawodach sportowo-pożarniczych.

    Podczas pikniku dzieci mogły skorzystać z zajęć i zabaw prowadzonych
przez animatorów z Gminnego Ośrodka Kultury oraz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego „Promyk” im. Unii Europejskiej w Goniądzu. 

    Nie obyło się również bez balonowego zawrotu głowy, dmuchanych mieczy, zwierzątek i innych kwiatów wykonywanych przez animatorów z Gminnego Ośrodka Kultury oraz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego „Promyk” im. Unii Europejskiej w Goniądzu.

    W przerwie zabawy, dzieci mogły zjeść watę cukrową, kiełbaski oraz ugasić pragnienie.

    Wierzymy, że Dzień Dziecka sprawił radość wszystkim małym i dużym dzieciom, które odwiedziły plażę miejską 09 czerwca 2019 r., a chwile spędzone wraz z dziećmi z całą pewnością wzmocnią więzi rodzinne.

Galeria