31 maja  rodzice przedszkolaków przygotowali dla dzieci niespodziankę z okazji Dnia Dziecka, którą było przedstawienie pt. „Zamieszanie w krainie bajek”.

Przedszkolaki z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwali kolejnych bohaterów, którzy pojawiali się na scenie. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę rodziców uzupełniały fantastycznie dobrane stroje, rekwizyty, scenografia oraz przepiękne tańce i muzyka. Dzieci były zachwycone i zadowolone z umiejętności aktorskich swoich rodziców. Wysiłek wszystkich biorących udział w przedstawieniu został nagrodzony gromkimi brawami, uśmiechem dzieci i fantastyczną atmosferą.

Dziękujemy Rodzicom za moc wrażeń, jakie sprawili swoim pociechom oraz za zaangażowanie włożone w udział w przedstawieniu.

Za tą wspaniałą inicjatywą stały: pani Agnieszka Bagińska, pani Teresa Zawadzka oraz pani Katarzyna Radomska, które były organizatorkami oraz reżyserkami przedstawienia.


„Aktorzy” przedstawienia serdecznie dziękują Paniom z Przedszkola Samorządowego w Goniądzu za okazaną pomoc, zaangażowanie i ogrom pomysłów włożonych w przygotowanie przedstawienia „Zamieszanie w krainie bajek”.

Pani Dorocie Supruniuk za słowa wsparcia i otuchy oraz konstruktywnej krytyki, dzięki którym efekt końcowy nas samych zaskoczył.

Pani Agnieszce Bagińskiej - naszej Pani „stop, stop, stop”, która z ogromnym zaangażowaniem dbała o każdy szczegół wypowiadanej kwestii, ruchu scenicznego i wystroju sceny. Za bogatą wyobraźnię i ogrom pochwał.

Paniom: Katarzynie Radomskiej i Teresie Zawadzkiej za ciepłe słowa i za to że byłyście  z nami od początku do końca. Odegrałyście Panie najwięcej ról podczas naszych nieobecności na próbach, za co bardzo dziękujemy.

Udział w spektaklu dostarczył nam wielu niezapomnianych wzruszeń i przeżyć, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

 Z bajkowymi pozdrowieniami – „Aktorzy”.

Galeria