• 6 czerwca 2020
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Gmina

Przedsiębiorco! Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną ?

Zapraszamy na spotkanie zorganizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy współudziale Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Starostwa Powiatowego w Mońkach .


Informacja o spotkaniu

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca 2019 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mońkach, ul. Słowackiego 5 a, II piętro, sala konferencyjna. 

Podczas spotkania ekspert opowie o samym procesie uzyskania wsparcia. Dowiesz się, jakich wniosków i dokumentów będziesz potrzebować, jak należy je przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dzięki unijnemu wsparcie na termomodernizację możesz sfinansować modernizację obiektu, wymienić instalacje grzewcze na nowsze, wymienić stolarkę okienną i drzwiową, czy oświetlenie na energooszczędne. Ale to nie wszystko! O tym i pozostałych celach do sfinansowania dowiesz się na naszych spotkaniach.

Dla kogo
Spotkanie jest skierowane do wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych tematyką termomodernizacji i finansowania inwestycji z Funduszy Europejskich.

Program spotkania
10.00 - 10.15              Rejestracja uczestników
10.15 - 10.30              Wprowadzenie do spotkania, omówienie zakresu działalności sieci PIFE
10.30 - 12.30

  • wsparcia dla przedsiębiorców na termomodernizację budynków przedsiębiorstw,
  • wsparcie na odnawialne źródła energii,
  • pozostałe możliwości wsparcia przedsiębiorstw,
  • sesja pytań i odpowiedzi

w czasie spotkania od godz. 11.00 - 11.15 przerwa kawowa

Zgłoszenie na spotkanie

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

Zgłoszenia są przyjmowane za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na górze strony ("Weź udział") do 03.06.2019 r. do godz. 15:00.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: magdalena.sienkiewicz@wrotapodlasia.pl  lub telefonicznie pod nr 85 66 54 599. Prosimy również o zgłaszanie szczególnych potrzeb i zakresu niezbędnych udogodnień, które moglibyśmy zapewnić.