1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Gmina

LGD Fundusz Biebrzański zaprasza mieszkańców na warsztaty diagnostyczne

LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA – FUNDUSZ BIEBRZAŃSKI
ZAPRASZA MIESZKAŃCÓW
NA
WARSZTATY DIAGNOSTYCZNE
W RAMACH PRZYGOTOWANIA LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU

 

Serdecznie zapraszamy lokalnych przedsiębiorców, osoby prowadzące gospodarstwa agroturystyczne, przedstawicieli OSP, KGW i innych  stowarzyszeń oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców na warsztaty organizowane w ramach konsultacji społecznych dotyczących opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju.

Podczas warsztatów przedstawimy Państwu wstępny raport diagnostyczny oraz poprosimy Państwa o Wasze opinie co do kierunku wspierania przedsiębiorczości i działań społecznych. Porozmawiamy o tym, jaką działalność należy wspierać, zastanowimy się nad nowymi kryteriami wyboru projektów.

Chcielibyśmy uwzględnić Państwa sugestie i pomysły co do wsparcia przedsiębiorczości i inicjatyw społecznych, tak aby środki przeznaczone na rozwój obszarów wiejskich jak najlepiej zaspokoiły potrzeby społeczności lokalnych.

Liczymy na Państwa obecność !!!

Data i miejsce spotkania:

13.04.2023 r. biuro Lokalnej Grupy Działania – Fundusz Biebrzański

(Suchowola, ul. Plac Kościuszki 21)

 

godz. 1000spotkanie dla przedstawicieli sektora społecznego

godz. 1300spotkanie dla przedstawicieli sektora gospodarczego

 

Przygotowanie LSR współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.1. Wsparcie przygotowawcze objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.