1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Gmina

Kino w Szkole

    W budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Goniądzu powstała sala kinowa. 

    Zarówno kadra świetlicy szkolnej jak również nauczyciele w szkole i przedszkolu organizują przeróżne atrakcje i aktywności dla dzieci. I właśnie dlatego, aby jeszcze bardziej, uatrakcyjnić dzieciom zajęcia w szkole, jednym z pomysłów Rady Rodziców, było utworzenie salki kinowej. 30 miejsc daje z całą pewnością możliwość goszczenia co najmniej jednej klasy.

    By dzieci poczuły  się jak na seansie w multipleksie, sala została wyposażona m.in.: w profesjonalny projektor, system nagłośnienia oraz krzesła i poduszki do siedzenia dla mniejszych dzieci. 

    Sala kinowa daje również nowe możliwości na przeprowadzenie zajęć lekcyjnych z różnych przedmiotów, np.: muzyki, plastyki, języka polskiego, czy też języka angielskiego. Można, również przeprowadzić tam z dziećmi zajęcia kulinarne dla dzieci, ponieważ miejsce to posiada również, aneks kuchenny. Oj, będzie się działo.

    Oferta sali kinowej skierowana jest zarówno do uczniów Szkoły Podstawowej w Goniądzu, jak również do dzieci z Przedszkola Samorządowego w Goniądzu.

    Możliwości tego miejsca są nieograniczone, bo ogranicza nas tylko wyobraźnia😊 Projekt jest  współfinansowany ze środków GKRPA w Goniądzu.

    Jest to inicjatywa Przewodniczącego Rady Rodziców – Grzegorza Mocarskiego oraz Rady Rodziców, którzy chcieli uatrakcyjnić uczniom i przedszkolakom czas spędzany w szkole.

    Do zobaczenia w kinie😊

Galeria