• 29 lutego 2020
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Gmina

Akademia Kompetencji Cyfrowych

    Z przyjemnością informujemy Państwa o rozpoczęciu na terenie Gminy Goniądz realizacji projektu pod nazwą „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców województw pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego”. Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych (w celach zawodowych, edukacyjnych i innych).

Bezpłatne szkolenia zostaną przeprowadzone w wymiarze 12 godz. zajęć dla grup maksymalnie 12-osbowych. Zajęcia odbywać się będą w Goniądzu, a także w świetlicach wiejskich na terenie naszej gminy. Do udziału zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej Gminy, powyżej 25 roku życia.

Tematy szkoleniowe zostaną dopasowane do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. W ramach projektu przewidziano realizację szkoleń w siedmiu modułach. Każdy ma możliwość znalezienia interesującej go tematyki, np.: Rodzic w Internecie, Moje finanse i transakcje w sieci, Mój biznes w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci, Kultura w sieci. W trakcie szkolenia uczestnicy, poza dostępem do komputera i sieci, otrzymają materiały szkoleniowe, przewidziany jest również poczęstunek.

Więcej informacji dotyczących szkoleń i zapisów mogą Państwo uzyskać pod numerem: 733-885-505 lub pisząc na adres mailowy: rekrutacja@fwzr.pl
Informacji o szkoleniach udziela również p. Magdalena Laskowska – inspektor Urzędu Miejskiego w Goniądzu, tel. (85) 738-00-43 wew. 16, e-mail: magdalena.laskowska@goniadz.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału!