1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Gmina

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Goniądz

To szczególne i doniosłe wydarzenie, które nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niezwykłego daru doświadczyła Pani Janina Bielska mieszkanka miejscowości Downary. Burmistrz Goniądza - Grzegorz Andrzej Dudkiewicz  wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej – Rafałem Kazimierzem Maciuchem złożyli życzenia i kwiaty Dostojnej Jubilatce. Na Jej ręce zostały też przekazane listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów – Donalda Tuska i Wojewody Podlaskiego – Jacka Brzozowskiego.

W życzeniach skierowanych do Szanownej Jubilatki Burmistrz Goniądza podkreślił, że 100 lat to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy, źródło nadziei z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jej osoby. Dodał, również,  że ten Jubileusz to wielka duma dla mieszkańców oraz władz samorządowych Gminy Goniądz a życzenia, kwiaty i upominki są wyrazem głębokiego szacunku Jubilatce za wszelkie trudy i owoce minionych stu lat życia.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Janinie na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w cieple rodzinnego klimatu.

Galeria