To szczególne i doniosłe wydarzenie, które nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niezwykłego daru doświadczył Pan Antoni Łobacz mieszkaniec miejscowości Mierkienniki w  Gminie Goniądz. Burmistrz Goniądza - Grzegorz Andrzej Dudkiewicz  wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej - Tomaszem Jędrzejczakiem oraz Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego  - Martą Hryniewicką złożyli życzenia i kwiaty Dostojnemu Jubilatowi. Na Jego ręce zostały też złożone listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów – Mateusza Morawieckiego i Wojewody Podlaskiego - Bohdana Paszkowskiego.

    Burmistrz Goniądza podkreślił,  że ten Jubileusz to wielka duma dla mieszkańców oraz władz samorządowych Gminy Goniądz a życzenia, kwiaty i upominki są wyrazem głębokiego szacunku dla Jubilata za wszelkie trudy i owoce minionych stu lat życia.

    Szanownemu Panu Antoniemu życzymy dużo zdrowia i jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w otoczeniu rodziny. Niech każda chwila będzie źródłem szczęścia, radości i spokoju.

Galeria