W czwartek 13 kwietnia na boisku piłkarskim przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Goniądzu odbyła się ostatnia runda rozgrywek Młodziczek na szczeblu województwa podlaskiego. Organizatorem rozgrywek jest Podlaski Związek Piłki Nożnej.
W turnieju udział wzięło 5 drużyn, w tym ekipa z Goniądza poza konkursem. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Po czterech rozegranych turniejach ostateczna kolejność mistrzostw województwa przedstawia się następująco:
 
1. Włókniarz Białystok
2. Forty Piątnica
3. Włókniarz Białystok II
4. EKOSPORT Białystok
5. Biebrza Goniądz (poza konkursem)
 
Dwie pierwsze drużyny awansowały do rozgrywek makroregionalnych. Wszystkie grające dziś drużyny otrzymały puchary, a trzy pierwsze okolicznościowe medale. Nagrody ufundowane przez Podl. ZPN wręczył w imieniu gospodarza Burmistrza Goniądza, sekretarz UM p. Zbigniew Męczkowski, oraz przewodniczący Wydziały Piłkarstwa Kobiecego p. Arkadiusz Studniarek. Serdeczne podziękowania pracownikom ZS-P za sprawna organizację turnieju.
Jesteśmy przekonani że w kolejnym sezonie piłkarskim 2017/2018 do rozgrywek młodziczek dołączą kolejne drużyny, w tym dobrze sprawująca się ekipa z Goniądza.
 

 

Galeria zdjęć

Opublikowano: 2017-04-14

Wydrukuj