WIECZÓR TRZECH KRÓLI
Z okazji święta Trzech Króli w Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu został wystawiony spektakl teatralny pt. „Opowieść Wigilijna” na podstawie powieści Charlesa Dickensa, który przygotowała grupa teatralna PEŁNOLETNI oraz dzieci z zespołu MIKROKLIMAT, pod kierunkiem pani Doroty Zielińskiej. Spektakl pokazuje, jak trudną drogę musi przebyć główny bohater, by znaleźć sens i cel życia i dotrzeć do prawdy, jaką jest sam Chrystus - tak jak wędrujący przez pustynię Trzej Królowie.  Droga ta, to dążenie do tego, by stać się lepszym człowiekiem, poprzez pozbywanie się złych uczuć, złych nawyków. Wypełniona sala po brzegi z wielkim zainteresowaniem i skupieniem obejrzała spektakl, a artystów nagrodziła owacjami na stojąco.

Po spektaklu odbył się wieczór kolęd. Wypełniły go utwory grane i śpiewane przez uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Szkoły Podstawowej w Goniądzu przygotowanych przez p. Joannę Jabłońską, p. Elżbietę Rembelińską, p. Włodzimierza Choptara, p. Urszulę Magnuszewską i p. Katarzynę Sobczyk. Koncert zakończył występ zespołu wokalnego z GOK „Alee Babki” pod kierunkiem p. Joanny Jabłońskiej.

Dziękujemy wszystkim artystom za wielkie zaangażowanie w pracę ich opiekunom, a także pracownikom GOK p. Edycie Wejs, p. Ryszardowi Rosińskiemu i p. Paulinie Pisanko.
 

Dorota Zielińska
 
Fotorelacja: P. Pisanko, GOK w Goniądzu

 

Galeria zdjęć

Opublikowano: 2019-01-08

Wydrukuj