estonia
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w organizowanym przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego oraz Ambasadę Estonii w Polsce spotkania na temat rynku estońskiego pt.: Vademecum rynków zagranicznych”.
Odbędzie się ono 23 marca 2017r. w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej ul. Zwierzyniecka 16, w Białystoku.
 
Podczas spotkania poruszone będą kwestie związane z prowadzeniem biznesu w Estonii takie jak:

  • Zagadnienia dotyczące rynku estońskiego– ogólna charakterystyka kraju i gospodarki Estonii.
  • Etykieta biznesowa. Komplementarność gospodarek Polski i Estonii.
  • Formalne aspekty prowadzenia działalności eksportowej w Estonii oraz kultura prowadzenia przedsiębiorstwa w Polsce i Estonii.
  • Rynek estoński oczami przedsiębiorcy – praktyczne aspekty.
  • Możliwości współpracy międzynarodowej oraz ocena poziomu innowacyjności w firmie.
Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do pozyskania wiedzy na temat rynku oraz jak się po nim poruszać.
Spotkanie poprowadzą praktycy Pan Priit Masing – Ekspert z estońskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Artur Kuczmowski – Senior Partner Thompson&Stein KKP sp. z o.o. sp.k., na co dzień zajmujący się działalnością firm w Estonii, a swoimi spostrzeżeniami na temat jak zacząć działalność w Estonii podzieli się Pan  Marcin Leoszko – Członek Zarządu GOLDENMARK OÜ.
 
Gościem specjalnym podczas Vademecum będzie Harri Tiido, Ambasador Republiki Estonii w Polsce. Vademecum organizowane jest we współpracy z Ambasadą Estonii w Polsce oraz Konsulatem Honorowym Republiki Estonii w Białymstoku.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
Więcej informacji na temat wydarzenia, program oraz rejestracja on-line na stronie: vademecum.pfrr.pl  do 21 marca 2017r.
 

Załączniki do pobrania:

1. Program Vademecum Estonia

 

Opublikowano: 2017-03-21

Wydrukuj