Zapraszamy serdecznie do udziału w nowej edycji Biegu 4 marca 2018 roku. Czekamy na zgłoszenia i jesteśmy otwarci na nowe pomysły z Państwa strony!
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.tropemwilczym.pl oraz profil na Facebooku www.facebook.com/TropemWilczym  dla zapoznania się z informacjami dot. Biegu.
 
Natalia Michajłowska
Specjalista ds. komunikacji
z lokalnymi organizatorami
Tel.: +48 733 889 685
Email: natalia.michajlowska@tropemwilczym.pl
www.tropemwilczym.pl
Fundacja Wolność i Demokracja
Aleje Jerozolimskie 30/14
00-024 Warszawa

wid_logomlogo2_TWm


Szanowni Państwo!
W imieniu Fundacji Wolność i Demokracja serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w projekcie biegowo-edukacyjnym „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. To jeden z najważniejszych biegów w Polsce, w którym co roku tysiące biegaczy oddaje hołd żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego.
W ciągu pięciu edycji Bieg wpisał się nie tylko w kalendarz imprez sportowych, ale także stał się sposobem manifestowania uczuć patriotycznych oraz szacunku dla historii.
W 2017 roku wzięło w nim udział ok. 60 000 uczestników z 281 miast: 229 miast-partnerów, 6 miast zagranicznych (Wilno, Londyn, Nowy Jork, Chicago, Herdorf-Dermbach oraz australijskie Ingleburn), 41 miast w ramach biegów garnizonowych oraz 5 misji wojskowych za granicą (Kosowo, Afganistan, Irak, Kuwejt, Bośnia i Hercegowina), gdzie hołd Żołnierzom Wyklętym oddali nie tylko polscy żołnierzy, ale również żołnierze z USA, Węgier, Danii, Ukrainy itd.
Naszymi partnerami są samorządy, różnego rodzaju organizacje społeczne, szkoły oraz kluby sportowe. W zbliżającej się VI edycji Biegu Tropem Wilczym, który obędzie się 4 marca 2018 roku, ambicją organizatorów będzie zorganizowanie Biegu w każdym powiecie Polski. Dotychczas w tym ważnym wydarzeniu wzięło udział 158 powiatów oraz 42 miasta na prawach powiatu. Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie i wsparcie. Dzięki Państwa udziałowi wzrośnie ranga Biegu, z drugiej zaś strony zyskają Państwo dostęp do największego wydarzenia społeczno-sportowego w Polsce, które przyczynia się do poszerzania wiedzy historycznej na temat Żołnierzy Wyklętych, ale także popularyzuje bieganie i zdrowy tryb życia.
W regulaminie Biegu podkreślamy apolityczność zarówno uczestników jak i organizatorów. Najważniejsze dla nas jest oddanie hołdu bohaterom.
Zapraszamy do współorganizowania kolejnej edycji Biegu Tropem Wilczym w 2018 roku. Czekamy na zgłoszenia oraz na Państwa pomysły i inicjatywy!
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.tropemwilczym.pl oraz profil na Facebooku www.facebook.com/TropemWilczym, by móc się zapoznać ze szczegółowymi informacjami dot. projektu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Pytania dotyczące Biegu proszę kierować na adres mailowy natalia.michajlowska@tropemwilczym.pl.
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Moda na bieganie!
Moda na Patriotyzm!
Z wyrazami szacunku
Zarząd Fundacji Wolność i Demokracja

 

Opublikowano: 2017-09-13

Wydrukuj