14 grudnia br. w naszym GOK odbyło się spotkanie autorskie Elżbiety Romanowskiej.

Elżbieta Romanowska to mieszkanka Wrocławia i absolwentka tamtejszej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Występowała w musicalach wystawianych przez Operę na Zamku w Szczecinie oraz wielu sztukach teatralnych, m. in. w sztuce "Lekacja Stepowania" w reżyserii Krystyny Jandy. Znana również z ról telewizyjnych, m. in. Joli Pietrek z serialu "Ranczo", Agaty Dec z "2XL", Klary ze "Słodkiego Życia", czy Aldony z "Barw Szczęścia". Sama aktorka zapewnia, że jest nieustanną optymistką spoglądającą na życie przez różowe okulary.
Elżbieta Romanowska to autorka książki pt. "Kobieta nieperfekcyjna", którą można było zakupić z podpisem artystki podczas czwartkowego spotkania. W swojej książce aktorka przekonuje, że trzeba dać sobie w życiu prawo do bycia nieidealną. Powstała nie z chęci zostania pisarką, ale jako odpowiedź na pytania i kierowane do niej maile: jak sobie radzi z mediami, z sypiącym się czasem hejtem.
Udział w telewizyjnym show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym zajęła drugie miejsce w finale, był rodzajem terapii, która odmieniła jej życie. Podczas spotkania opowiadała o swojej drodze zawodowej, codziennych staraniach oraz nieodłącznej pozytywnej energii, która daje siłę na dalsze życie.

 

Galeria zdjęć

Opublikowano: 2017-12-18

Wydrukuj