W niedzielę, 24 czerwca 2018 r.,na plaży miejskiej w Goniądzu odbył się Rodzinny Piknik Integracyjny. Przybyła publiczność miała możliwość obejrzeć występy dzieci i młodzieży uczestniczącej w zajęciach odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu oraz goniądzkich przedszkolaków.
Na scenie wystąpili: Zespół Pieśni i Tańca „Biebrza”, zespół taneczny „Mikroklimat”, zespół wokalny „Nadbiebrzańskie Nutki” oraz przedszkolaki. Podsumowując całoroczne osiągnięcia artystyczne zespołów działających w goniądzkim Ośrodku Kultury wręczono wszystkim uczestnikom słodkie podarunki.
Między tańcami i śpiewami miały miejsce zabawy ruchowe prowadzone przez animatorów. Na zakończenie dzieci spotkały się z Minionkiem – rozwiązały quiz na temat Minionków, zatańczyły wspólny taniec oraz otrzymały słodkie nagrody za udział w grach.
Przez cały czas trwania niedzielnej imprezy dzieci korzystały bezpłatnie z atrakcji: Euro Bungee, tor przeszkód Gąsienica, zjeżdżalnia Kubuś Puchatek oraz stoiska z malowaniem twarzy, przygotowanych przez firmę Domel z Białegostoku. Stoiska edukacyjne wystawiły: Biebrzański Park Narodowy i Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, a stoisko profilaktyczne Komenda Powiatowa Policji w Mońkach.
Rodzinnemu Piknikowi Integracyjnemu towarzyszył Goniądzki Jarmark – rękodzieła i tradycyjnej żywności oraz Biebrzański Bieg Łosia.
 
Impreza pn. „Rodzinny Piknik Integracyjny” obyła się przy wsparciu finansowym Powiatu Monieckiego.

 

Galeria zdjęć

Opublikowano: 2018-06-28

Wydrukuj