Aktorzy, muzycy, akrobaci i piraci w dniach 28-29.06.2017 r. odwiedzili Goniądz w ramach akcji "Lato w teatrze", przedstawiając "Pippi Pończoszankę". To inicjatywa Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie oraz Teatru Pinokio w Łodzi. Program jest finansowany przez Ministerwstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 
Pierwszego dnia grupa 60 dzieci wzięła udział w warsztatach poprowadzonych przez aktorów. Były tańce, hulańce, śpiewy i chodzenie po linach. Na zakończenie odbyła się parada wokół budynku naszego GOK. Niespodzianką dla uczestników był koncert i nauka piosenek wspólnie z rodzicami.
Następnego wieczoru wszyscy udali się do namiotu cyrkowego, aby obejrzeć spektakl pt. "Pippi Pończoszanka". Emocji było co nie miara.
Dym, światła, gra aktorów oraz głośna myzuka, sprawiły radość uczestnikom, w szczególności tym najmłodszym. Spektakl bezpłatnie obejrzało ponad 300 widzów.
Pragniemy podziękować za pomoc techniczną Panu Piotrowi Uścinowicz, Panu Dariuszowi Ciochanowskiemu oraz pracownikom ZUK w Goniądzu.

 

Galeria zdjęć

Opublikowano: 2017-07-04

Wydrukuj