Otwarte Mistrzostwa Goniądza w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Goniądza

               W minioną sobotę i niedzielę, na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Goniądzu, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Goniądza w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Goniądza.

               W zawodach udział wzięła rekordowa liczba zawodników i zawodniczek, których łącznie we wszystkich kategoriach, wystartowało 108 osób.

               Zawodnicy przyjechali z Augustowa, Białobrzegów, Bełdy, Białegostoku, Burdeniszek, Gołdapi, Grajewa, Goniądza, Kolna, Kuźnicy, Łomży, Moniek, Pisanicy, Sokółki, Suchowoli oraz Wysokiego Mazowieckiego.

               Burmistrz Goniądza – Grzegorz Andrzej Dudkiewicz najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wręczył pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

               Za pomoc w zorganizowaniu turnieju podziękowania składam: Panu Antoniemu Bykowskiemu, Jarosławowi Kłubowiczowi, Stanisławowi Gorzochowi, Sławomirowi Rembelińskiemu, Cezaremu Zyskowskiemu, którzy sędziowali poszczególne rozgrywki oraz Panu Krzysztofowi Dembowskiemu, który zajmował się obsługą techniczną poszczególnych rozgrywek.
 
WYNIKI OTWARTYCH MISTRZOSTW GONIĄDZA W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR BURMISTRZA

Kategoria Kl. I-IV chłopcy
1.Perkowski Kacper - ATS Białystok
2.Szeszko Karol - UKS Białobrzegi
3.Grycuk Szymon - ATS Białystok

Kategoria Kl. I-IV dziewczęta
1.Ryżewska Urszula – Suchowola
2.Przybylska Aleksandra - Pisanica
3.Gajewczyk Magdalena - Pisanica

Kategoria Kl. V-VI chłopcy
1.Jurczuk Michał - ATS Białystok
2.Tereszkiewicz Grzegorz - ATS Białystok
3.Piszczatowski Łukasz - KTS Wysokie Mazowieckie

Kategoria Kl. V-VI dziewczęta
1.Olszańska Weronika - Goniądz

Kategoria Gimnazjum chłopcy
1.Bronakowski Maciej - Białobrzegi
2.Romanowicz Konrad - Białystok
3.Toczyłowski Szymon - Białobrzegi

Kategoria Gimnazjum dziewczęta
1.Świerzbińska Krystyna - Goniądz

Kategoria "Goniądzanka"
1.Bachlińska Emilia - Goniądz
2.Dziekońska Iwona - Goniądz
3.Olszewska Natalia - Goniądz MOW

Kategoria "Goniądzak"
1.Dembowski Krzysztof - Krzecze
2.Kłubowicz Jarosław - Goniądz
3.Zajkowski Marcin - Goniądz

Kategoria Open Kobiety
1.Baranowska Beata - Sokółka
2.Klim Julia - Kużnica
3.Bachlińska Emilia - Goniądz

Kategoria Open Men
1.Żołądkowski Jarosław - Białystok
2.Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
3.Skrzekut Roman - Białobrzegi

Kategoria Weteran 50+
1.Żołądkowski Jarosław - Białystok
2.Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
3.Różycki Marek - Gołdap

Kategoria Debel
1.Skrzekut Roman + Bronakowski Michał - Białobrzegi
2.Bronakowski Maciej + Toczyłowski Szymon - Białobrzegi
3.Różycki Marek + Wesołowski Grzegorz - Gołdap

 

Galeria zdjęć

Opublikowano: 2019-02-06

Wydrukuj