Po raz kolejny Święty Mikołaj odwiedził Goniądz!
 
Dzisiaj popołudniu (6 grudnia br.) na ulicach naszego miasta mogliśmy spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników. Przy dźwiękach świątecznych piosenek składał mieszkańcom Goniądza najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz zachęcał wszystkich do złożenia indywidualnych życzeń w dość oryginalny sposób. Goniądzanie mogli zapisać swoje serdeczności na drewnianych bombkach, które zawieszali na mikołajkowym drzewku. Święty Mikołaj postanowił zostawić choinkę w GOK w Goniądzu, aby była symbolem wzajemnej życzliwości. Osoby odwiedzające Ośrodek Kultury będą miały jeszcze możliwość zawiesić swoje powinszowania, upiększając tym samym świąteczne drzewko.
"Mobilna Choinka" kolejny raz odniosła sukces - zaciekawienie mieszkańców, ilość uśmiechów, miłych słów oraz wypisanych życzeń świadczą o powodzeniu akcji.
 
Organizatorem "Mobilnej Choinki" był Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu we współpracy z Młodzieżowym Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu.
 
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Pawła Gudel i podopiecznych MCEiRS w Goniądzu za zaangażowanie w przeprowadzeniu akcji.

 

Galeria zdjęć

Opublikowano: 2018-12-07

Wydrukuj