IX Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej w Goniądzu

Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w IX Regionalnym Konkursie Piosenki Walentynkowej pn. „Miłość niejedno ma imię”. Konkurs skierowany jest do dzieci z oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych, młodzieży gimnazjalnej oraz ze szkół średnich, a jego celem jest stworzenie dzieciom i młodzieży nowej, atrakcyjnej formy Dnia Zakochanych, tworzenie warunków do wyszukiwania i prezentacji młodych talentów wokalnych oraz popularyzacja polskich piosenek o ogólnie pojętej miłości do ludzi – do kolegów, koleżanek, członków rodziny i bliskich.

Konkurs odbędzie się 16 lutego 2019 roku (sobota) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu (wejście C). Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 10:00.

Organizator prosi o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu, dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia oraz podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika do dnia 8 lutego br. do GOK w Goniądzu, ul. Stary Rynek 23, 19-110 Goniądz.

Powyższe dokumenty dostępne są na stronie Organizatora: http://goniadz.naszgok.pl/n,ix-regionalny-konkurs-piosenki-walentynkowej

Plakat - IX Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej 2019-page-0

 

Opublikowano: 2019-01-17

Wydrukuj