IV liga - 24 Kolejka sezonu piłkarskiego 2016/2017, grupa podlaska
Biebrza Goniądz - Puszcza Hajnówka 1-1 (0-0)
Bramki: P. Jasiński 91 min - A. Langa 83 min (karny)

Gospodarze zaczęli z dużym animuszem ale nie licząc stałych fragmentów gry przez 45 minut nie stworzyli sobie żadnej okazji do zdobycia bramki.
 Pierwsza część drugiej połowy również nie przyniosła większych emocji. Nadal sporo było niedokładności i pomysłu na grę. W 83 minucie doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Jeden z obrońców Biebrzy odbił piłkę ręką w polu karnym, sędzia wskazał “jedenastkę”. Rzut karny na bramkę zamienił po chwili Adam Langa.
Po stracie bramki gospodarze zaczęli gonić wynik. Napór Biebrzy w końcowych minutach przyniósł wymierny efekt w postaci gola. W 91 minucie bardzo aktywny w tym meczu Arek Wojno dośrodkowuje w pole karne z lewej strony do Przemka Jasińskiego. Ten strzela wprost w bramkarza, któremu piłka wypada z rąk i napastnik miejscowych kieruje ją do siatki (1:1).
Obsada sędziowska: Adrian Romaniuk, Maciej Klepacki i Bartosz Tomaszuk.
Po dwóch prażakach drużyna zremisowała i z dorobkiem 29 punktów zajmuje w tabeli IV ligi dziewiątą pozycję.

Opublikowano: 2017-05-15