W meczu 19 kolejki IV ligi Biebrza nie sprostała na własnym boisku dobrze grającym rywalom z Moniek. Derbowy pojedynek był meczem walki, w którym do ostatniej chwili wszystko mogło się wydarzyć. W 20 minucie w zamieszaniu pod bramką gości P. Jasiński przejął piłkę i strzałem w długi róg zdobył prowadzenie dla Biebrzy. Do końca pierwszej odsłony nie padła już żadna bramka i nic nie wskazywało na to, że losy meczu mogą się diametralnie zmienić.
W 52 minucie Biebrza straciła bramkę na 1:1. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę głową skierował do siatki M. Odyjewski. Losy spotkania przesądziła akcja z 74 minuty, w której bramkarz Biebrzy sfaulował w polu karnym M. Kulikowskiego. Gola na wagę trzech punktów dla Promienia zdobył z rzutu karnego Ł. Grygo.
Po 19 kolejce Biebrza zajmuje 9 miejsce w tabeli, mając na koncie 24 punkty. 15 kwietnia zagra w Augustowie ze Spartą.

Opublikowano: 2017-04-11