Już tylko do 18 września br. firmy spożywcze i dystrybutorzy mogą zgłaszać swoje najlepsze produkty do plebiscytu, w którym będą one rywalizować o certyfikat Dobry Produkt. 
Jak co roku, do udziału zapraszamy firmy spożywcze oraz dystrybutorów, którzy chcieliby zgłosić i zaprezentować swoje najlepsze produkty żywnościowe – wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą.
Certyfikaty przyznane zostaną 6 listopada podczas X Forum Rynku Spożywczego i Handlu (6-7 listopada 2017 r.)
Pragniemy podkreślić, że udział w plebiscycie – poprzez zgłoszenie swojej firmy i produktów – jest całkowicie bezpłatny.
Wyboru nagrodzonych firm i produktów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą.
 
ZGŁOŚ PRODUKT – WSKAŻ NAJLEPSZE PRODUKTY W SWOJEJ KATEGORII

Przyznając Certyfikaty Dobry Produkt, nagradzamy i tym samym wskazujemy najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą. Logo Certyfikatu Dobry Produkt ma być drogowskazem w gąszczu sklepowych półek i pomagać konsumentom w dokonaniu jakościowego wyboru.
Zapraszamy do udziału i zgłaszania produktów do konkursu!. Szczegóły dotyczące konkursu (warunki uczestnictwa, kategorie nagród) dostępne są na stronie www.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres dobryprodukt@portalspozywczy.pl lub telefonicznie: 22 550 69 27.
 
 

 

Opublikowano: 2017-08-23

Wydrukuj