bieg_losia_baner

Szanowni Państwo, Drodzy MiŁOŚnicy i sympatycy biegania.
W tym roku Biebrzański Park Narodowy obchodzi 25 rocznicę powstania. Jest zatem okazja by z wszystkimi MiŁOŚnikami przyrody wspólnie świętować to wydarzenie na różne sposoby. Jedną z imprez, na którą chcielibyśmy Państwa gorąco zaprosić jest Biebrzański „Bieg Łosia”, który po raz pierwszy organizujemy dla Was w Parku.
Część trasy prowadzi przez lasy Nadleśnictwa Knyszyn, a meta znajdzie się nad Biebrzą w Goniądzu - stolicy Bagien Biebrzańskich. Dlatego nasz bieg organizujemy wspólnie z  Gminą Goniądz oraz Nadleśnictwem Knyszyn.
Jestem przekonany, że aktywność fizyczna w połączeniu z odkrywaniem uroków Bagien Biebrzańskich zachęci Państwa do licznego udziału w tym wydarzeniu. Zabierzcie rodziny, znajomych, bowiem oprócz biegu przygotowaliśmy wiele innych atrakcji, które pozwolą Wam jeszcze lepiej poznać Park, zrelaksować się na łonie biebrzańskiej przyrody i wypocząć w gościnnej Gminie Goniądz. 
Gościem specjalnym naszej imprezy będzie Jasiek Mela - znany podróżnik i społecznik, człowiek o niezwykłej sile woli, która w bieganiu i pokonywaniu własnych słabości jest bardzo potrzebna.
W imieniu kolegów Mariusza Ramotowskiego Burmistrza Goniądza, Krzysztofa Dębkowskiego Nadleśniczego Nadleśnictwa Knyszyn i swoim własnym raz jeszcze wszystkich Państwa serdecznie zapraszam.
 
Do zobaczenia 24 czerwca 2018 r.
Andrzej Grygoruk
Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego

 
Więcej o biegu na http://biegbiebrzanski.pl/


 

 

Opublikowano: 2018-05-01

Wydrukuj