IV LIGA 17 KOLEJKA sezonu piłkarskiego 2016/2017, grupa: podlaska​
Biebrza Goniądz -  Dąb Dąbrowa Białostocka 3:6 (1:3)

W pierwszym meczu IV ligi piłki nożnej seniorów na własnym boisku piłkarze z Goniądza ulegli doświadczonej i dobrze zorganizowanej drużynie z Dąbrowy Białostockiej hokejowym wynikiem 3:6 (1:3)
Bramki: Marcin Cieciorko 5, Bartosz Bogdan 63, Łukasz Tumicz 80
 Kamil Maślanik 1, 24 Jarosław Sujeta 13, 77 Maciej Orpik 64, 71

To był piorunujący początek meczu w wykonaniu Gości, Kamil Maślinik już w pierwszej minucie otworzył wynik meczu na 0:1, a cztery minuty później wyrównał Marcin Cieciorko na 1:1. W 17 minucie wynik na 1:2 podwyższył Jarosław Sujeta. Po kwadransie trzeciego gola ponownie „dorzucił” Maślinik.
 Druga część gry rozpoczęła się od intensywnych ataków Biebrzy. Przyniosło to efekt w postaci bramki strzelonej na 2:3 w 65 minucie przez Bartosza Bogdana. Dwie minuty później dąbrowianie podwyższyli swoje prowadzenie na 2:4 za sprawą Macieja Orpika. Nie minęło 5 minut, a Dąb zdobył swoją piątą i dwie minuty później szóstą bramkę. Ostatni gol w tym meczu padł w 79 minucie. Rezultat spotkania ustalił na 3:6 Łukasz Tumicz.
            Dąb dzisiaj był wymagającym rywalem, który lepiej od nas wyglądał na boisku biorąc pod uwagę operowanie piłką i przemieszczanie się poszczególnych formacji w trakcie konstruowania akcji. My mieliśmy problemy z dokładnością podań i skutecznością pod bramką rywala.