Biebrza Goniądz przeżywa sporych rozmiarów kryzys. Zespół przegrał w niedzielę szósty mecz z rzędu. Podopieczni Marka Szerszenowicza po całkiem udanej pierwszej fazie sezonu, teraz nie potrafią odnaleźć odpowiedniej formy. Od wielu tygodni nie mogą odnieść ligowego zwycięstwa.
Biebrza przegrała z Promieniem Mońki 0:2 (0:0) w piłkarskich debrach powiatu monieckiego na poziomie IV ligi. W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki, choć przewagę na boisku mieli podopieczni Marcina Grygo.
Po przerwie gospodarze wyszli na mecz dużo bardziej zmotywowani po to by wyjść z derbowego pojedynku zwycięsko. Mieli swoje sytuacje bramkowe, jednak znowu zawodziła skuteczność. W 52 minucie Marek Kulikowski z Promienia Mońki strzelił pierwszą bramkę, a w 87 min. wprowadzony kilkanaście minut wcześniej Paweł Gnidziejko zdobywa kolejną bramkę i tym samym ustala wynik spotkania na 0:2. Dzięki zwycięstwu Promień awansował na 14 miejsce w ligowej tabeli. Biebrza z kolei spadła na 11 pozycję.
W następnej kolejce zawodnicy Biebrzy zagrają na wyjeździe z Cresovią Siemiatycze.

Opublikowano: 2018-06-10 00:00